sylwester w bieszczadach

Znane polskie przysłowie mówi „Nowy Rok jaki, cały rok taki!” dlatego zapraszamy Cię na Sylwester inny niż zwykle. Razem zaplanujmy wyjątkowy Sylwester pod najbardziej rozgwieżdżonym niebem w Polsce!

Proponujemy Ci aby ten Stary Rok zakończyć na sportowo, wędrując bieszczadzkimi szlakami na nartach skiturowych czy też rakietach śnieżnych, podziwiając piękno zimowych gór a przede wszystkim wdychając duże ilości czystego bieszczadzkiego powietrza 🙂

W trakcie sylwestrowego pobytu możesz wybrać się na:

  • wycieczki z instruktorami na nartach skituorwych dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Zaproponujemy trasy dostosowane do umiejętności uczestników jak i też warunków pogodowych. Na nartach możemy przezmierzyć np. Połoninę Caryńską, Wetlińską czy też zdobyć najwyższy szczyt Bieszczadów – Tarnicę. Dla zaawansowanych polecamy kultowy górę – czyli zjazd z Małej Rawki.
  • wycieczki z przewodnikiem na rakietach śnieżnych po bieszczadzkich połoninach.
  • wyjście na wschód czy też zachód słońca na zawsze pozostanie w pamięci 🙂
  • kulig z pochodniami z widokiem na bieszczadzkie połoniny;
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek i bieszczadzkim grzańcem.
  • dla chętnych morsowanie w Wołosatym, zewnętrzne jacuzzi oraz sauna – czyli stare i znane sposoby na odporność i zdrowie. Wszystko to przy niesamowicie rozgwieżdżonym bieszczadzkim niebie.
  • wycieczki „objazdowe” np. do Mucznego, w trakcie której zobaczymy pokazową zagrodę żubrów i wystawę wypału węgla drzewnego a także pójdziemy na około 1,5 godz. spacer na szczyt Jeleniowate, na której znajduje się 34-metrowa wieża widokowa (najwyższa w Bieszczadach), z której rozpościera się panorama aż po Gorgany na Ukrainie. Jeśli pogoda będzie sprzyjać to widoki w wieży spróbujemy podziwiać w blasku zachodzącego słońca.

 

Program pobytu sylwestrowego w Bieszczadach zależy wyłącznie od Ciebie! Napisz czego oczekujesz a My postaramy się ułożyć jak najlepszą ofertę.

 

Napisz do nas: ela@swobodnewycieczki.pl lub wypełnij poniższy formularz:

Specyfikacja
wycieczki

Najważniejsze informacje

Oferta dla

Skiturowców i osób chodzących na butach po górach 😉

Termin pobytu

30.12.2021 – 2.01.2022

Cena

wycena indywidualna

Z

W cenie

noclegi, śniadania, obiadokolacje, wybrane atrakcje, opłata klimatyczna, ubezpieczenie NNW Signal Iduna.

Zapytaj o indywidualną wycenę

Odkywaj Bieszczady w swoim własnym stylu  z pomocą przewodnika i specjalnie przygotowanego planu wycieczki. Sam zaprojektuj swoje wspomnienia z Bieszczad.

Zaznacz dodatkowe atrakcje możliwe do zrealizowania przy tej wycieczce

13 + 7 =